www.stolarstwo-ogrodowe.pl

Altanka, woliera, altanki, budy dla psów, drewutnie, pergole, studnie i donice ogrodowe, hamaki, piaskownice

 

Posiadamy Certyfikat "Firma Godna Zaufania"

 

Altany

AltankaNasza altanka jest świetnym rozwiązaniem do odpoczynku we własnym ogrodzie. Altanka jest doskonałym miejscem na spotkania towarzyskie w ciche letnie wieczory i jest na ogół jednym z najważniejszych .....

miejsc w każdym ogrodzie. Altanka idealnie wkomponuje się w Państwa ogród. Produkujemy altanki z sezonowanego drewna. Konstrukcja jest bardzo dokładnie obrabiana i szlifowana równo ze słojami drewna. Istnieje możliwośc pokrycia dachu gontem bitumicznym, dachówką jak i trzciną dachową. Impregnacja jest wykonywana przed złożeniem altanki w całość tak aby każdy element był odpowiednio zaimpregnowany. Stosujemy najwyszej jakości środki impregnacyjne marki SADOLIN,VIDARON. Altanka montowana jest u klienta na kostce brukowej, wylewkach oraz na utwardzonym podłożu. Istnieje możliwość przygotowania podłoża przez naszą firmę. Produkowana przez nas altanka może być kwadratowa lub prostokątna. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest, gdy altanka połączona jest z pergolami kwiatowymi ( nasze pergole znajdują się TUTAJ ). Każda altanka produkowana jest na wymiar według Państwa potrzeb. Służymy doractwem oraz pomocą w zaprojektowaniu Państwa oazy wypoczynku i spokoju, czym właśnie jest altanka.

 

Altanka - zapraszamy do galerii

 

altanka posiadająca wyposażenie 

 

Altanka naszej produkcji to również jej wyposażenie jak stół i ławy

 

 

 

 

altanka

 

Altanka i jej dokładność w przybliżeniu

 

 

  

 

altanka może posiadać różne pokrycie dachu

 

Altanka i jej konstrukcja dachu. Rodzaj pokrycia dachu altanki wykonywany jest wg potrzeb klienta.

 

 

 

 

Altanka i jej podłoga, konstrukcja dachu oraz meble - galeria

 

 

Altana o wymiarach 300 cm długości x 300 cm szerokości wysokość w szczycie 280 cm, prześwit w wejściu 200 cm wysokości, dach boazeria 22 mm grubości, papa podkładowa oraz gont bitumiczny, słupy główne mają 10 cm x 10 cm, kolor altany do wyboru, istnieje możliwość zrobienia altany na wymiar.

Cena 3500,- zł - kliknij w koszyk i zamów pergola 

.

 

Nasza strona internetowa korzysta z plików Cookies aby poprawić jej działanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej..